Wideorozmowa z doradcą
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd - jesteśmy otwarci

PROACE Platforma

Nowa zabudowa dostawczej Toyoty

2021-05-11

Do gamy samochodów użytkowych Toyoty dołączył nowy model – PROACE Platforma. Wyposażono go w pojemną skrzynię ładunkową o solidnej, aluminiowej konstrukcji. Dzięki dodatkowym opcjom z łatwością można dopasować auto do profilu działalności każdej firmy. Toyota PROACE Platforma jest objęta pełną homologacją i 3-letnią gwarancją. Nowy model jest dostępny w cenie od 119 200 zł netto.

Toyota PROACE Platforma to wielozadaniowy samochód transportowy o długości 5,2 m, z 3-osobową kabiną i skrzynią ładunkową o długości 2,5 m. Pojazd ten może przewieźć do 1325 kg towaru, mieszcząc się przy tym w kategorii pojazdów do 3,5 t. Platformę można doposażyć w niską plandekę, wysoką plandekę opartą na stelażu oraz nadstawkę na tylną burtę.

Nowa użytkowa Toyota jest oferowany z pełną homologacją zarówno na pojazd, jak i na zabudowę, co umożliwia jednoetapowy proces rejestracji. PROACE Platforma jest objęty Gwarancją PRO na 3 lata lub 1 milion kilometrów. 3-letnia gwarancja dotyczy również zabudowy.

Ceny zaczynają się od 119 200 zł netto. Auto jest dostępne w leasingu 101%.

Funkcjonalna skrzynia ładunkowa

Lekka i trwała skrzynia ładunkowa nowej Toyoty PROACE została wykonana w 95% z aluminium. Jej wnętrze ma długość 2550 mm i szerokość 1900 mm. Podłogę tworzy wodoodporna płyta o grubości 15 mm, na wierzchu pokryta warstwą antypoślizgową, a od spodu folią. Krawędzie podłogi zostały pokryte silikonem, co również zabezpiecza platformę przed wilgocią i brudem.

/

Burty skrzyni mają 350 mm wysokości i są zakończone na obu końcach zamkami kasetowymi. W wersjach z nadstawką tylnej burty lub konstrukcją plandekową burty służą jako baza do mocowania dodatkowych elementów. Zamki zostały wyposażone w zabezpieczenie uniemożliwiające samoczynne otwarcie się skrzyni. Wejście na platformę ułatwia ruchomy stopień na tylnej burcie, rozkładany bez żadnych narzędzi. Kabinę zabezpiecza aluminiowa osłona.

Wyposażenie

Nowy model jest dostępny w wersji Life i Pakietem Tech w standardzie, który obejmuje manualną klimatyzację w przedniej części pojazdu, radio z wyświetlaczem, Bluetooth®, USB oraz 4 głośnikami, gniazdo 12 V w desce rozdzielczej i w schowku przed pasażerem, wyświetlacz między wskaźnikami oraz podświetlany schowek po stronie pasażera.

Do standardowego wyposażenia samochodu należą także elektryczne szyby i lusterka, tempomat z ogranicznikiem prędkości, układ wspomagający pokonywanie podjazdów, podgrzewanie lusterek oraz fotel kierowcy z podłokietnikiem i regulacją wysokości.

/
Dwa oszczędne silniki

Toyota PROACE z platformą ma ładowność 1325 kg, a całkowita dopuszczalna masa pojazdu wynosi 3100 kg. Auto mierzy 5210 mm długości, a rozstaw osi to 3275 mm. Próg załadunku wynosi 930 mm.

Nowy pojazd jest dostępny z dwoma silnikami Diesla o pojemności 2,0 l, sparowanymi z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach. Podstawowy silnik ma moc 122 KM i maksymalny moment obrotowy 340 Nm, a jego średnie zużycie paliwa wynosi od 7,0 l/100 km. Mocniejszy, 150-konny wariant rozwijający 370 Nm momentu obrotowego zużywa od 6,8 l/100 km.

Dowiedz się więcej

Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Toyota najpopularniejszą marką w Polsce Zobacz dane PZPM za I kwartał Akio Toyoda Człowiekiem Roku Akio Toyoda Człowiekiem Roku World Car PERSON of the Year 2021 Elektryczno-wodorowy pociąg na ogniwa paliwowe Elektryczno-wodorowy pociąg na ogniwa paliwowe Dowiedz się więcej W Wałbrzychu ruszyły nowe linie produkcyjne W Wałbrzychu ruszyły nowe linie produkcyjne Inwestycje Toyoty w Polsce Mobilna klinika z napędem na ogniwa paliwowe Mobilna klinika z napędem na ogniwa paliwowe Dowiedz się więcej Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Toyota umacnia się na rynku aut dostawczych Udział marki w rynku 7,1% Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Rośnie sprzedaż aut dostawczych Toyoty Listopad – najlepszym miesiącem Toyota PROACE Mobility Toyota PROACE Mobility Zabudowy dla osób z niepełnosprawnością Toyota PROACE CITY Toyota PROACE CITY Sprawdź wyniki sprzedaży w Polsce Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Dowiedz się więcej Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Oferta specjalna Toyoty dla firm kurierskich Dowiedz się więcej Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą