1. Nowe samochody
 2. Zalety

Camry Comfort

4-drzwiowy sedan

Najwyższy poziom komfortu i elegancja w standardzie.
Camry - Comfort - 4-drzwiowy sedan
Cena
182 900 zł
 • 17" felgi aluminiowe (10-szprychowe) 215/55 R17
 • Inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC)
 • Światła główne w technologii Bi-LED
120 g/km
5.3 litry/a
4X2
2,5 Hybrid Dynamic Force
1 709 zł
218 KM
180 km/h

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Camry.
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Rzucający się w oczy, elegancki sedan

  Połączenie eleganckiej bryły limuzyny z dynamicznym zacięciem sprawia, że Camry Hybrid wyróżnia się na drodze. Przedni grill został przeprojektowany tak, aby prezentować jeszcze więcej charakteru. Dolne listwy zachodzące na boki sprawiają, że auto wydaje się być jeszcze szersze i bardziej dynamiczne.

 • Poruszaj się jeszcze wydajniej

  Camry Hybrid nie idzie na kompromisy łącząc w sobie oszczędność, moc i niezwykły styl. Nowa generacja napędu hybrydowego zapewnia niezwykłe wrażenia za kierownicą. Cichy 2,5-litrowy silnik będący częścią samoładującego się układu hybrydowego oferuje wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach i fenomenalną moc podczas dynamicznej jazdy, charakteryzując się responsywnością i pewnością w trakcie przyspieszania.

 • Inteligentne i zaawansowane rozwiązania

  Pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jazda Camry Hybrid to niezwykłe doświadczenie. Doskonale zintegrowana technologia wynosi każdą podróż na wyższy poziom pozwalajać czerpań przyjemność z przydatnych funkcji dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dzięki rewelacyjnemu wygłuszeniu kabiny Camry Hybrid możesz docenić brzmienie przestrzennego i krystalicznie czystego dźwięku.

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model Camry został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym Camry dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Camry poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Camry w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij