1. Nowe samochody
  2. Wkrótce
  3. GR Yaris
Legenda trwa
Przewiń niżej Pomiń
Legenda trwa

CAŁKOWICIE NOWA TOYOTA GR YARIS

Niezwykła ewolucja

Nowy GR Yaris to hot hatch, który został ikoną. Świetne auto stało się jeszcze lepsze w wyniku nieustającego ulepszania, które jest częścią filozofii Toyoty. Napędzany wyjątkowym 3-cylindrowym silnikiem pojazd oferuje niezwykłe wrażenia z jazdy.

Auto drogowe, które czerpie z doświadczenia rajdowego Toyoty
Za błyskawiczną zmianę biegów odpowiada innowacyjna 8-biegowa przekładnia automatyczna TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift
Zawsze jesteś w centrum akcji
Rajdowe doświadczenie
Zahartowany w boju
Po dekadach współzawodnictwa na najwyższym poziomie i licznych sukcesach Toyota zapracowała na miano topowej marki w sportach motorowych. Nie ma lepszego środowiska, by tworzyć i testować nowe technologie, dzięki którym można oferować jeszcze bardziej ekscytujące pojazdy.
Przekładnia TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift
Całkowicie nowa sportowa skrzynia biegów
Automatyczna skrzynia biegów TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift z ośmioma zoptymalizowanymi przełożeniami zapewnia błyskawiczną zmianę biegów i lepsze osiągi, a do tego idealnie odczytuje intencje kierowcy. To technologia wyścigowa dostępna na drodze.

Dostosowuje się do Twojego stylu jazdy

Inteligentna i elastyczna automatyczna skrzynia biegów TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift oferuje tryby Normal i Eco, ustawienia indywidualne oraz szereg trybów sportowych.

Błyskawiczna zmiana biegów

Szybsza zmiana biegów przekłada się na lepszy czas na torze. Nowa automatyczna skrzynia biegów TOYOTA GAZOO Racing Direct Shift daje Ci przewagę w każdych warunkach.

Dynamika jazdy
Stworzony, aby wyzwalać emocje
Nowy GR Yaris został opracowany z myślą o kierowcy. Od ulepszonego zawieszenia, które poprawia prowadzenie i zwiększa kontrolę, po nisko osadzoną pozycję za kierownicą – każdy szczegół został tak dopracowany, aby zapewnić ekscytujące poczucie jedności z autem.

Niezwykłe osiągi

Nowy GR Yaris został wyposażony w bardziej wytrzymały, oferujący więcej mocy i momentu obrotowego silnik, który wyzwala emocje.

Precyzja, którą możesz poczuć

Sztywniejsze nadwozie, bardziej wytrzymałe zawieszenie i większy skok sprężyn sprawiają, że GR Yaris pozwoli Ci poczuć drogę jak nigdy przedtem.

Deska rozdzielcza skupiona wokół kierowcy

Niska pozycja za kierownicą oraz łatwe w obsłudze rozwiązania zapewniają komfort i pełną kontrolę.

Edycje specjalne Sébastiena Ogiera i Kalle Rovanpery
Zaprojektowane przez mistrzów
Poznaj dwie unikalne wersje nowego GR Yarisa opracowane przez rajdowe supergwiazdy Toyoty. Wersja Sébastiena Ogiera w wyjątkowym kolorze Matt Stealth Grey jest wyposażona w duży tylny spojler, specjalne ustawienie napędu AWD i stylowe niebieskie detale. Nadwozie wersji Kalle Rovanpery otrzymało specjalne malowanie, inspirowane rajdami tylne skrzydło oraz tryb Donut AWD.
Bądź na bieżąco
Nie przegap tego!
GR Yaris to samochód stworzony przez entuzjastów dla entuzjastów. Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje o tym niezwykłym aucie.