1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Gwarancja Toyota Relax
24-10-2022

Unikalny program Gwarancja Toyota Relax

Gwarancja Toyota Relax jest wyjątkowym programem stworzonym przez Toyotę, który oferuje opiekę gwarancyjną dla samochodów w wieku do 10 lat lub 185 000 km przebiegu. Co ważne, mogą z niego korzystać także właściciele pojazdów z przerwą serwisową oraz pochodzących z dystrybucji europejskiej.
  • Program Gwarancja Toyota Relax jest przeznaczony zarówno dla pierwszych właścicieli Toyot po wygaśnięciu podstawowej 3-letniej gwarancji producenta, jak i nabywców używanych modeli marki, które pochodzą z Polski lub z rynku europejskiego. Auta nie mogą przy tym przekroczyć wieku 10 lat lub przebiegu 185 000 km. Po wykonaniu przeglądu Relax w autoryzowanym serwisie Toyoty gwarancja jest przyznawana automatycznie. Kierowca zatem nie martwi się przez następne 12 miesięcy lub 15 000 km o nieprzewidziane koszty napraw swojego samochodu.
  • Robert Mularczyk – PR Senior Manager, Toyota & Lexus Central Europe – chwali zalety programu, przyznając jednocześnie, że Gwarancja Toyota Relax stanowi unikalne rozwiązanie w skali rynku. „Na zaoferowanie tak korzystnych warunków gwarancyjnych pozwala nam jakość samochodów naszej marki. Chcemy Klientom marki Toyota zaoferować komfort użytkowania samochodów, bez względu na to, czy ich samochód oryginalnie pochodzi z polskiego salonu czy z innego europejskiego kraju. Ogromną zaletą programu jest jego prostota – wystarczy wykonać okresowy przegląd Relax, aby uzyskać gwarancję na cały interwał przeglądowy bez żadnych dodatkowych formalności.” 
  • Za program w całym regionie odpowiada Toyota Motor Europe. Oznacza to, że wykonanie naprawy w ramach Gwarancji Toyota Relax jest możliwe w dowolnym autoryzowanym serwisie Toyoty w Europie z refundacją poniesionych kosztów w Polsce. Gwarancja Toyota Relax stanowi kolejny przykład dbałości o bezpieczeństwo użytkowników i wsparcia klientów w bezproblemowym korzystaniu z samochodów Toyoty.

    Długowieczność samochodów Toyoty jest powszechnie znana na całym świecie, co potwierdza tegoroczny ranking portalu analitycznego iSeeCars, w którym marka zajęła pierwsze miejsce. Wysoka jakość i niezawodność produkowanych przez Toyotę samochodów osiągających przebiegi na poziomie nawet miliona kilometrów pozwalają uzyskiwać tym autom wysokie ceny na rynku wtórnym.